Yükleniyor

EVENT

Düğün / Vip Organizasyonlar
DÜĞÜN ORGANİZASYONU
Hayatınızın en özel anlarından biri olan düğün organizasyonlarını, yılların tecrübesi ve hayallerinizi süsleyen bir konseptle gerçekleştiriyoruz. Sunumda şık ve özenli davranan ekibimizle misafirlerinizi kusursuz ağırlıyor, davetin mükemmel olması için her anınızda size destek oluyor, kokteylden yemeğe, müzikten dans şovlarına, pastadan masa düzenine kadar her detayla ilgileniyoruz.
KINA ORGANİZASYONU
Mutlu bir gelin olmanın ilk adımı olan kına gecenizi, sihirli dokunuşlarla unutulmaz kılıyoruz. Sahne dekorundan kına tahtına, ses-ışık hizmetinden kına sepetine kadar her ayrıntıda yanınızda oluyoruz.
VIP ORGANİZASYONLAR
VIP organizasyonlar ile özel misafirlerinize özel etkinlikler planlıyoruz.
AÇILIŞ ORGANİZASYONU
Açılış organizasyonları ile akılda kalıcı olmanızı sağlıyoruz.
GALA GECESİ
Törensel bir yönü olan Gala Gecelerini en ince ayrıntısına kadar planlıyor ve sizin istediğiniz detaylarda gerçekleştiriyoruz.
LANSMAN TANITIM HİZMETLERİ
Güçlü bir lansman, iyi bir pazarlamanın ilk basamağıdır. Bir ürün veya hizmet grubunun tanıtılması, müşteri kitlesine sunulması ve bu sunumun doğru mekanlarda yapılmasını sağlıyoruz.
ÖZEL KONSEPT PARTİLER
Aklınızdaki konsepti sizin için gerçekleştiriyoruz. Özel konsept partiler ile her detayı konsepte uygun hale getiriyor ve eğlenceli bir gece geçirmenizi sağlıyoruz.