Yükleniyor

KURUMSAL

KURUMSAL ÖDÜL TÖRENİ
Ödül geceleri ile hem başarılı çalışanlarınızı ödüllendirmiş olursunuz, hem de onlara verdiğiniz değeri göstermiş olursunuz. Bu özel gecelerde sizin için planlıyor ve düzenliyoruz.
BASIN TOPLANTILARI
Basın Toplantıları ile kamuoyuna vermek istediğiniz bilgiyi en doğru şekilde sunmayı hedefliyoruz. Basın toplantılarında iletişim araçlarının kullanımını, zamanlamayı ve doğru mekanı önemsiyoruz.
KURULUŞ YILDÖNÜMÜ/KUTLAMA
Kuruluş yıldönümlerinde hayal ettiğiniz kutlamayı, kurumsalınızı bozmadan gerçekleştiriyor; relansman, duyuru, kutlama gibi organizasyonlar düzenliyoruz.
GEZİ VE PİKNİK ORGANİZASYONU
Firmaların çalışanları ya da iş ortakları için düzenledikleri gezi ve piknik organizasyonları ekip ruhunu güçlendirir, çocukları mutlu eder, çalışan motivasyonun arttırır. Bu tarz etkinlikleri özel günlerde düzenleyerek farklılık yaratabilir ya da özgün bir kutlama yaparak yenilikçi bir etkinliğe imza atabilirsiniz.
BAYİ VE SATIŞ TOPLANTI ORGANİZASYONU
Markanızın pazardaki etkin ve güvenilir yüzü haline gelen bayileriniz ile düzenleyeceğiniz toplantılarda bayi ilişkilerini pekiştirmek, yeni ürün ve hizmetleri tanıtmak, bayi ve firma iletişimini güçlendirmek için toplantılar planlıyoruz.
FESTİVAL
Festival organizasyonunun planlanması, yürütülmesi, basın ve halkla ilişkiler danışmanlık hizmetlerinin yapılması, aktivitelerin organize edilmesi ve teknik hizmet desteğini başarıyla gerçekleştiriyoruz.
MEZUNİYET TÖRENİ
Mezuniyet törenleri organizasyonları, bir diğer adı ile “kep atma töreni” ömür boyu hatırlayacağınız özel günlerdendir. Bu güzel gününüzün kusursuz ve daha görkemli bir hale getirilmesini sağlıyoruz.
KÜLTÜR SANAT VE SPOR ETKİNLİKLERİ
Kültür, sanat ve spor etkinlikleri düzenleyerek sosyal sorumluluk veya farklı bir amaç ile hayal ettiğiniz projeyi gerçekleştiriyoruz.